Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

1071. Maciej Stuhr – PREMIERA – Targi Książki Empiku / PJM .

Data publikacji: 18-05-2023

Empik i So Coffee zapraszają na spotkanie z Maciejem Stuhrem, autorem książki „Tata 3D, czyli rodzinny triathlon z przeszkodami”. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

O ojcostwie – szczerze i z poczuciem humoru. “Tata 3D, czyli rodzinny triathlon z przeszkodami” to zbiór felietonów, w których Maciej Stuhr opowiada o potrójnym doświadczeniu ojcostwa. 

Pierwsza część – „Tata Tadzika” – dotyczy przygód z nowo narodzonym synem. Listy do Tadeusza autor pisał od momentu tuż przed narodzinami syna, po chwilę, w której skończył on dwa lata.
Drugą część – „Tata Mati” – Maciej Stuhr zaczął tworzyć w momencie, gdy Matylda skończyła 18 lat i traktuje ona o byciu rodzicem dorosłej córki.
Obraz ojcowskich przygód autora dopełnia część trzecia, czyli „Oczyma ojczyma”, poświęcona Stasiowi, będącemu w połowie drogi do dorosłości.

KIEDY?: 20 maja (sobota) godz. 16:00-17:00
GDZIE?: transmisja online na stronie.

DOSTĘPNOŚĆ: Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Więcej informacji nas stronie. Wydarzenie bezpłatne.

Źródło grafiki: materiał organizatora.

Data wydarzenia

początek wydarzenia20-05-2023 16:00 koniec wydarzenia20-05-2023 17:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Empik So Coffee

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.