Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

1079. Marta Żmuda Trzebiatowska – PREMIERA – Targi Książki Empiku / PJM .

Data publikacji: 20-05-2023

Empik, So Coffee i Wydawnictwo Mando zapraszają na spotkanie z Martą Żmudą Trzebiatowską, autorką książki „Bliżej siebie. Imiona kobiecości” (Wydawnictwo Mando). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

Droga do siebie nie jest prosta, ale masz w sobie wystarczająco siły, by ją przejść. Kim jest kobieta, którą jesteś? Jaka jest? Czego pragnie? Czy jest szczęśliwa i czuje się spełniona, przyjęta przez świat? A może jest pełna bólu, którego nie umie wypowiedzieć? 

Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada o drodze do samej siebie, którą musiała przejść, by stać się szczęśliwą i spełnioną kobietą. Drodze zawiłej, pełnej potknięć, upadków i błędów.

KIEDY? 28 maja (niedziela), godz. 18:00-19:00
GDZIE? Online, transmisja dostępna pod linkiem.

DOSTĘPNOŚĆ:
Spotkanie tłumaczone na PJM.

Więcej informacji na stronie. Wydarzenie bezpłatne.
Źródło grafiki: materiał organizatora

Data wydarzenia

początek wydarzenia28-05-2023 18:00 koniec wydarzenia28-05-2023 19:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.