Wydarzenia

Adapter – Kino Bez Barier. „Wszystkie nasze strachy” z napisami i audiodeskrypcją + dyskusja .

Data publikacji: 14-02-2022

Fundacja Katarynka i Kino Nowe Horyzonty zapraszają na pokaz filmu "Wszystkie nasze strachy" z napisami o audiodeskrypcją.

Dramat „Wszystkie nasze strachy” zdobył aż pięć Złotych Lwów! Reżyserami filmu są Łukasz Ronduda i Łukasz Gutt. W dramacie występują Dawid Ogrodnik, Maria Maj, Andrzej Chyra.

Dawid (Dawid Ogrodnik) to artysta, aktywista i katolik. Cieszy się szacunkiem wspólnoty wiejskiej, walczy o jej sprawy. Nie rozstaje się z bluzą z tęczowymi elementami, jednocześnie jest głęboko zaangażowany w życie duchowe jako katolik. Bohater decyduje się wziąć udział w walce w obronie idei.

Przed seansem nasi goście: Alina Szeptycka i Maciej Pichlak w krótkiej rozmowie zastanowią się nad podejmowanymi w filmie tematami homofobii i miejsca osób LGBT+ we współczesnym Kościele Katolickim w Polsce. Rozmowa będzie tłumaczona na PJM.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław

Data wydarzenia

początek wydarzenia20-02-2022 16:00 koniec wydarzenia20-02-2022 18:00

Rodzaj eventu

dyskusja kino

Miasta

Wrocław

Płatność

Płatne

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.