Wydarzenia

Adapter – Kino Bez Barier. „Za duży na bajki” / AD, napisy .

Data publikacji: 22-04-2022

Film familijny „Za duży na bajki” w reżyserii Kristoffera Rusa to poruszająca historia o chłopcu, który musi stawić czoła dorastaniu. W rolach głównych dziecięce odkrycia aktorskie: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska. Partnerują im Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski.
Waldek (Maciek Karaś) to rozpieszczony dziesięciolatek, którego największym marzeniem jest udział w największym w Europie turnieju gamingowym. Turniej, kasa i psychofanki to jego życiowe priorytety. Jednak odkąd w życiu chłopca pojawia się ekscentryczna ciotka jego życie wywraca się do góry nogami…

KIEDY? 24 kwietnia (niedziela) godz. 16:00
GDZIE? Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu

DOSTĘPNOŚĆ:
Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja Katarynka zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.
Bilety w cenie 6 zł. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem/SMS 507 507 129. Bilety będzie można odebrać w kasie kina.
Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie lub przez stronę http://www.kinonh.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Kazimierza Wielkiego 19a/21, 50-077 Wrocław

Data wydarzenia

początek wydarzenia24-04-2022 16:00 koniec wydarzenia24-04-2022 18:00

Rodzaj eventu

kino

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja NAPISY

Miasta

Wrocław

Organizatorzy

Fundacja Katarynka

Płatność

Płatne

Zobacz również

1113. „Od ucznia do mistrza, czyli jak powstaje szopka”- spotkanie z szopkarką -mistrzynią oraz warsztaty / elementy audiodeskrypcji i pomoce dotykowe

Miejsce wydarzenia

Kraków

Początek wydarzenia

28-12-2023 15:00

Koniec wydarzenia

28-12-2023 16:30

Zapraszamy na spotkanie z doświadczoną szopkarką, Renatą Markowską. Podczas zajęć poznamy tajniki szopkarskiego warsztatu wykorzystując  szopkę dotykową autorstwa Filipa Fotomajczyka oraz pomoce dotykowe przedstawiające architekturę Krakowa.

© Udostępnij się. All right reserved.