Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Akademia Wolontariusza – warsztat z języka migowego cz. 5 .

Data publikacji: 18-05-2021

Organizacja Lato na podwórku zaprasza na ostatnie już spotkanie z cyklu warsztatów z podstaw języka migowego. Odbędzie się on w ramach Akademii Wolontariusza realizowanej przez Fundację Ładne Historie. Zajęcia skierowane są do wolontariuszy/ek Fundacji Ładne Historie oraz osób zainteresowanych wspólnym działaniem w ramach tegorocznych projektów.

O spotkaniu

Spotkanie odbędzie się online, potrwa 90 minut.

Zajęcia poprowadzi Destina Kuliś - pasjonatka Polskiego Języka Migowego, pedagożka specjalna, tłumaczka-przewodniczka osób głuchoniewidomych, szkoleniowczyni. Prywatnie w wolnym czasie uwielbia przemierzać górskie szlaki, najlepiej w towarzystwie swojego wiernego psiego kompana - Bonusa.

Jak wziąć udział?

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach wyślij maila na adres: kalina.zaczek@ladnehistorie.pl.

W dniu warsztatów otrzymasz w odpowiedzi link umożliwiający dołączenie do spotkania.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.
Do zobaczenia!

Data wydarzenia

początek wydarzenia18-05-2021 19:00 koniec wydarzenia18-05-2021 20:30

Rodzaj eventu

Online warsztaty

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Lato na podwórku

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1081. Pokaz filmu „Pod ziemią” / Festiwal Relacje / napisy dla G/głuchych, AD, pętla indukcyjna, tłumaczenie PJM dyskusji

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

13-06-2023 18:00

Koniec wydarzenia

13-06-2023 21:00

„Pod ziemią” to niezwykłe przeżycie filmowe, które wymyka się tradycyjnie pojętemu kinu. To doświadczenie na pograniczu slow cinema i sztuki wideo artu, którą niegdyś reżyser Michelangelo Frammartino się zajmował. Po seansie zapraszamy na spotkanie ze znawczynią włoskiego kina, krytyczką, edukatorką i popularyzatorką sztuki filmowej Dianą Dąbrowską, która w ciekawy sposób naświetli rozmaite niuanse pokazywanego dzieła.

1082. Spektakl: „Jednooki król” / PJM, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Poznań

Początek wydarzenia

15-06-2023 19:30

Koniec wydarzenia

15-06-2023 21:30

Każdemu zdarza się od czasu do czasu zasiąść do stołu z ludźmi, z którymi łączą go lub dzielą trudne życiowe historie. A jeśli ktoś, z kim spotykamy się przy wspólnym posiłku, okaże się niespodziewanie naszym wrogiem? Jeśli zdążymy go polubić, choć trochę, zanim zrozumiemy, kim naprawdę jest? Czy będziemy protestować? Czy zdołamy wybaczyć?

1080. Open Sound: ARS LATRANS Orchestra / pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

12-06-2023 19:00

Koniec wydarzenia

12-06-2023 21:00

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Ich album Y2K to mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości. Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 2000.

© Udostępnij się. All right reserved.