Wydarzenia

Audiodeskrypcja do wystaw w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin .

Data publikacji: 14-05-2021

Muzeum Polin przygotowało audiodeskrypcję do swoich wystaw stałych i czasowych. Można je odtworzyć zarówno podczas zwiedzania obiektu, jak i online, za pośrednictwem strony www Muzeum.

  • Audiodeskrypcje wystawy stałej i obecnej wystawy czasowej są wgrane na audioprzewodniki dostępne w kasach Muzeum. Ścieżka zwiedzania wystawy stałej z audiodeskrypcją trwa 150 minut.
    Audiodeskrypcje budynku muzeum, wystawy stałej i czasowej znajdują się tutaj (kliknij w link).
     
  • Zainteresowane osoby podczas zwiedzania mogą skorzystać z tyflografik. Tyflografiki wybranych obiektów wystawy stałej wraz z opisami w alfabecie Braille’a znajdują się w Centrum Informacji Historycznej, obok sklepu muzealnego.

Jeśli interesuje Cię dostępna oferta Muzeum Polin, sprawdź stronę Muzeum.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

ul. Mordechaja Anielewicza 6 00-157 Warszawa

Data wydarzenia

Wydarzenie trwałe

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Niepełnosprawność

niepełnosprawność wzroku

Miasta

Warszawa

Organizatorzy

Muzeum Polin

Zobacz również

1081. Pokaz filmu „Pod ziemią” / Festiwal Relacje / napisy dla G/głuchych, AD, pętla indukcyjna, tłumaczenie PJM dyskusji

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

13-06-2023 18:00

Koniec wydarzenia

13-06-2023 21:00

„Pod ziemią” to niezwykłe przeżycie filmowe, które wymyka się tradycyjnie pojętemu kinu. To doświadczenie na pograniczu slow cinema i sztuki wideo artu, którą niegdyś reżyser Michelangelo Frammartino się zajmował. Po seansie zapraszamy na spotkanie ze znawczynią włoskiego kina, krytyczką, edukatorką i popularyzatorką sztuki filmowej Dianą Dąbrowską, która w ciekawy sposób naświetli rozmaite niuanse pokazywanego dzieła.

1082. Spektakl: „Jednooki król” / PJM, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Poznań

Początek wydarzenia

15-06-2023 19:30

Koniec wydarzenia

15-06-2023 21:30

Każdemu zdarza się od czasu do czasu zasiąść do stołu z ludźmi, z którymi łączą go lub dzielą trudne życiowe historie. A jeśli ktoś, z kim spotykamy się przy wspólnym posiłku, okaże się niespodziewanie naszym wrogiem? Jeśli zdążymy go polubić, choć trochę, zanim zrozumiemy, kim naprawdę jest? Czy będziemy protestować? Czy zdołamy wybaczyć?

1080. Open Sound: ARS LATRANS Orchestra / pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

12-06-2023 19:00

Koniec wydarzenia

12-06-2023 21:00

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Ich album Y2K to mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości. Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 2000.

© Udostępnij się. All right reserved.