Wydarzenia

Audiodeskrypcja do wystaw w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin .

Data publikacji: 14-05-2021

Muzeum Polin przygotowało audiodeskrypcję do swoich wystaw stałych i czasowych. Można je odtworzyć zarówno podczas zwiedzania obiektu, jak i online, za pośrednictwem strony www Muzeum.

  • Audiodeskrypcje wystawy stałej i obecnej wystawy czasowej są wgrane na audioprzewodniki dostępne w kasach Muzeum. Ścieżka zwiedzania wystawy stałej z audiodeskrypcją trwa 150 minut.
    Audiodeskrypcje budynku muzeum, wystawy stałej i czasowej znajdują się tutaj (kliknij w link).
     
  • Zainteresowane osoby podczas zwiedzania mogą skorzystać z tyflografik. Tyflografiki wybranych obiektów wystawy stałej wraz z opisami w alfabecie Braille’a znajdują się w Centrum Informacji Historycznej, obok sklepu muzealnego.

Jeśli interesuje Cię dostępna oferta Muzeum Polin, sprawdź stronę Muzeum.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

ul. Mordechaja Anielewicza 6 00-157 Warszawa

Data wydarzenia

Wydarzenie trwałe

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Niepełnosprawność

niepełnosprawność wzroku

Miasta

Warszawa

Organizatorzy

Muzeum Polin

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.