Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Dostępność w zamówieniach publicznych .

Data publikacji: 29-11-2021

Warszawa Dostępna, Fundacja Kultury bez Barier i Miasto Stołeczne Warszawa zapraszają na konferencję online “Dostępność w zamówieniach publicznych”.

Na konferencji wystąpią przedstawiciele i przedstawicielki różnych podmiotów (ministerstw, samorządów, JST) i z różnych obszarów (edukacja, ochrona zdrowia, pomoc społeczna, kultura) .

Prelegenci i prelegentki podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz podpowiedzą jak myśleć o zamówieniach i jak przygotowywać odpowiednie zapisy.
Podczas konferencji wypowiedzą się goście z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Zdrowia, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Urzędu Zamówień Publicznych, Urzędu m.st. Warszawy i jednostek miejskich, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, eksperci od dostępności oraz radczyni prawna specjalizująca się w zamówieniach publicznych.

Więcej informacji oraz zapisy tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia03-12-2021 09:00 koniec wydarzenia03-12-2021 15:00

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.