Wydarzenia

Dostępność w zamówieniach publicznych .

Data publikacji: 29-11-2021

Warszawa Dostępna, Fundacja Kultury bez Barier i Miasto Stołeczne Warszawa zapraszają na konferencję online “Dostępność w zamówieniach publicznych”.

Na konferencji wystąpią przedstawiciele i przedstawicielki różnych podmiotów (ministerstw, samorządów, JST) i z różnych obszarów (edukacja, ochrona zdrowia, pomoc społeczna, kultura) .

Prelegenci i prelegentki podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz podpowiedzą jak myśleć o zamówieniach i jak przygotowywać odpowiednie zapisy.
Podczas konferencji wypowiedzą się goście z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Zdrowia, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Urzędu Zamówień Publicznych, Urzędu m.st. Warszawy i jednostek miejskich, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, eksperci od dostępności oraz radczyni prawna specjalizująca się w zamówieniach publicznych.

Więcej informacji oraz zapisy tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia03-12-2021 09:00 koniec wydarzenia03-12-2021 15:00

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.