Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Dziadka nie ma. Franczak / Mazurkiewicz / Turowski (PJM) .

Data publikacji: 23-02-2022

BWA Wrocław i Instytut Dobrej Śmierci zapraszają na rozmowę z Michałem Turowskim, autorem książki „Dziadka nie ma” z tłumaczeniem na PJM.

Poprowadzi ją Anja Franczak, założycielka Instytutu Dobrej Śmierci. Trzecim rozmówcą będzie Kuba Maria Mazurkiewicz, autor wystawy „Wyobraźnia funeralna. Wobec polskiego prawa pogrzebowego 1959-2021”, której wydarzenie towarzyszy.

„Dziadka nie ma” jest książką o pamięci – jej kultywowaniu, ale też gubieniu. O tym, że przeszłość powinno się zostawiać tam, gdzie jej miejsce – za sobą. To powieść o relacjach rodzinnych, meandrach losu i lekcjach, jakie na każdym kroku daje nam życie. To historia dojrzewania i umierania uwieczniona na blaknącej kliszy fotograficznej.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia27-02-2022 16:00 koniec wydarzenia27-02-2022 18:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.