Wydarzenia

Festiwal Muzyki Filmowej .

Data publikacji: 28-04-2021

Krakowski Festiwal Muzyki Filmowej to jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej na świecie, organizowany przez KBF oraz RMF Classic. O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym. 

W tym roku odbędzie się w dniach 20-30 maja.

Festiwal Muzyki Filmowej jest imprezą otwartą dla wszystkich grup odbiorców. Organizatorzy starają się dostosowywać przestrzeń wydarzeń do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dążą do tego, aby Festiwal był miejscem przyjaznym dla wszystkich oraz bezpieczną przestrzenią doświadczania pozytywnych emocji.

Więcej informacji o udogodnieniach dla osób z niepełnosprawnościami pod tym linkiem.

Data wydarzenia

początek wydarzenia20-05-2021 00:00 koniec wydarzenia30-05-2021 00:00

Miasta

Kraków

Płatność

Płatne

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.