Wydarzenia

FKBB Spektakl: Pokój Nieobecnych .

Data publikacji: 28-09-2021

Ośrodek Dokumentacji Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie zaprasza na spektakl "Pokój Nieobecnych".

Joanna Pawlik zaprasza do wspólnej pracy nad performansem/koncertem, który będzie opowieścią o wykluczeniu i izolacji, szczególnie dotkliwych w czasie pandemii. Wyobraźmy sobie, w jakiej sytuacji znalazły się osoby z niepełnosprawnościami podczas pandemicznego zamknięcia, jak wpłynęło ono na ich podstawowe, codzienne czynności. Ich rzeczywistość stała się z dnia na dzień labiryntem, do którego trudno zamówić obiad; trójkątem bermudzkim, w którym znikają kurierzy jedzeniowi; przymusowym obozem pracy, gdzie najgorszą męka jest skazanie na jej brak. Radio zamieniło się w megafon, który każdego dnia podawał liczbę zmarłych. Przyjaciele i rodzina byli zawsze zbyt daleko, brakowało miłości dotyku. Czy też tak miałeś/aś, czy może jednak nie? Spróbujmy spojrzeć wstecz i odtwarzając wspólnie tę sytuację przygotować się na kolejną podobną.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Cricoteka ul. ul. Nadwiślańska 2-4 Kraków

Data wydarzenia

początek wydarzenia02-10-2021 19:00 koniec wydarzenia02-10-2021 20:00

Rodzaj eventu

teatr

Rodzaj udogodnienia

PĘTLA INDUKCYJNA PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Kraków

Organizatorzy

Cricoteka

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1113. „Od ucznia do mistrza, czyli jak powstaje szopka”- spotkanie z szopkarką -mistrzynią oraz warsztaty / elementy audiodeskrypcji i pomoce dotykowe

Miejsce wydarzenia

Kraków

Początek wydarzenia

28-12-2023 15:00

Koniec wydarzenia

28-12-2023 16:30

Zapraszamy na spotkanie z doświadczoną szopkarką, Renatą Markowską. Podczas zajęć poznamy tajniki szopkarskiego warsztatu wykorzystując  szopkę dotykową autorstwa Filipa Fotomajczyka oraz pomoce dotykowe przedstawiające architekturę Krakowa.

© Udostępnij się. All right reserved.