Wydarzenia

FKBB Warsztaty: Blisko… na dotyk ze sztuką. Stwórz własną grę sensoryczną .

Data publikacji: 28-09-2021

Muzeum Pałac Herbsta, oddział Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza na warsztaty "Blisko... na dotyk ze sztuką. Stwórz własną grę sensoryczna".

Zapraszamy na warsztaty, podczas których tworzyć będziemy sensoryczne memory. Inspiracji poszukamy w eksponatach prezentowanych w Muzeum Pałac Herbsta, emocjach jakie pojawiły się, gdy poznawaliśmy konkretne dzieło, skojarzeniach oraz we wspomnieniach dotyczących naszej osobistej „przygody” ze sztuką. Spotkanie to także okazja do rozmowy o podstawowych zasadach pracy z tyflografiką. Na koniec rozegramy partyjkę wyjątkowymi, stworzonymi przez siebie zestawami memory.
Prowadzanie: Kołobajki – pracownia książek dotykowych; Katarzyna Kończal, Dział Edukacji MPH

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Muzeum Pałac Herbsta ul. Przędzalniana 72 Łódź

Data wydarzenia

początek wydarzenia02-10-2021 11:15 koniec wydarzenia02-10-2021 14:15

Rodzaj eventu

muzeum warsztaty

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Miasta

Łódź

Płatność

Płatne

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.