Wydarzenia

FKBB Warsztaty: Plecenie makramy .

Data publikacji: 28-09-2021

Galeria Arsenał w Białymstoku w ramach Festiwalu Kultury bez Barier zaprasza na warsztaty z plecenia makramy.

Podczas warsztatów poznamy tradycyjną sztukę wiązania węzłów bez wykorzystania narzędzi. To powrót do zapomnianych umiejętności, okazja do rozmowy o rezygnacji z zakupu gotowych towarów na rzecz samodzielnej pracy, wartości rzemiosła. Powstaną unikatowe przedmioty wykonane z naturalnych materiałów.

Prowadzący: Krystyna Bienias - z wykształcenia jest technologiem tkactwa ze specjalizacją tkactwo artystyczne (nauka w Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu). Studiowała fotografię (w Studium w Białymstoku) oraz edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Głęboko interesuje się tematami kultury i tradycji Podlasia oraz ekologii, od lat pogłębia wiedzę i umiejętności z dziedzin różnorodnego rękodzieła, zarówno ludowego jak i artystycznego. Zorganizowała i prowadziła wiele zajęć warsztatowych, m.in. warsztaty tkackie, makramy, fotograficzne.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Galeria Arsenał w Białymstoku ul. A. Mickiewicza 2 Białystok

Data wydarzenia

początek wydarzenia02-10-2021 15:00 koniec wydarzenia02-10-2021 17:00

Rodzaj eventu

warsztaty

Rodzaj udogodnienia

Makiety dotykowe PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1031. „Precjoza wrocławskich bractw strzeleckich” – oprowadzanie / tłum. PJM

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

25-03-2023 13:00

Koniec wydarzenia

25-03-2023 14:00

Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.

1030. Webinarium: Nawyki szczęśliwych ludzi – jak je wprowadzić do swojego życia? / PJM

Początek wydarzenia

23-03-2023 18:00

Koniec wydarzenia

23-03-2023 19:15

To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy: - jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu - technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki - błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków - fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.

© Udostępnij się. All right reserved.