Wydarzenia

Konferencja: Time’s up – solidarnie przeciw przemocy wobec dziewczyn i kobiet z niepełnosprawnościami .

Data publikacji: 31-08-2021

Fundacja Autonomia wraz z Partnerkami i Ambasadorkami zaprasza na pierwszą ogólnopolską konferencję o zapobieganiu i przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami słuchu, ruchu, wzroku i intelektualnymi, która odbywa się w ramach międzynarodowego projektu „Nie znaczy nie – zapobieganie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami”.

Konferencja będzie pierwszą od wielu miesięcy, okazją do spotkania na żywo kobiet z niepełnosprawnościami i osób zainteresowanych powstrzymaniem epidemii przemocy wobec dziewcząt i kobiet, przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie, prawami osób z niepełnosprawnościami, działaniami na rzecz emancypacji kobiet.

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami i bez niepełnosprawności, osoby już zaangażowane i szukające możliwości zaangażowania, osoby zainteresowane problematyką niepełnosprawności, równości, sprawiedliwości, przeciwdziałania przemocy i dyskryminacji, gender, feminizmu, praw człowieka, intersekcjonalności; osoby działające na „akademii”, w organizacjach pozarządowych, administracji publicznej, mediach, partiach, instytucjach, grupach nieformalnych, kolektywach, osoby studiujące.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Aula Centrum Dydaktyki AGH (budynek U2), ul. Władysława Reymonta 7, 30-059 Kraków

Data wydarzenia

początek wydarzenia20-09-2021 09:00 koniec wydarzenia20-09-2021 14:00

Miasta

Kraków

Organizatorzy

Fundacja Autonomia

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.