Wydarzenia

Konkurs na znak migowy Małopolskiego Instytutu Kultury .

Data publikacji: 24-05-2022

Z okazji Światowego Dnia Różnorodności Kulturowej Małopolski Instytut Kultury (MIK) w Krakowie ogłasza wyjątkowy konkurs na znak migowy określający MIK. Filmy z propozycjami można wysyłać do 9 czerwca, 11 czerwca komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który zostanie ogłoszony tydzień później (18 czerwca). Autor/ka najciekawszego znaku otrzyma nagrodę – bon „Pociąg do kultury”, który daje możliwość wejścia do pięciu Instytucji Kultury i ich oddziałów na terenie województwa małopolskiego wraz z osoba towarzyszącą. Jedna osoba może przesłać jeden film z jednym znakiem, a kryteria wyboru Migu dla MIKu to atrakcyjność, czytelność, konkretność i reprezentacyjność przekazu.

KIEDY? termin nadsyłania prac to 9 czerwca (czwartek)

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie.

Data wydarzenia

koniec wydarzenia09-06-2022 23:59

Rodzaj eventu

inne konkurs

Zobacz również

Czucie miasta: dźwięki i słuch. Spacer samorzeczniczy w ramach 14. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE / asysta, AD i PJM na zamówienie

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

05-11-2022 12:00

Koniec wydarzenia

05-11-2022 13:00

Spacery samorzecznicze to doświadczenie Alei Jerozolimskich na odcinku tak zwanego „ścisłego centrum” Warszawy. Przestrzeni o wielu funkcjach. Przestrzeni, którą każdego dnia przemierzają setki tysięcy ludzi – mieszkańcy i mieszkanki Warszawy oraz osoby odwiedzające stolicę.

© Udostępnij się. All right reserved.