Wydarzenia

Krzywe Koło: oprowadzanie PJM z Moniką Kozub .

Data publikacji: 15-10-2021

Galeria Promocyjna zaprasza na oprowadzanie w polskim języku migowym po wystawie "Krzywe Koło" w Galerii Promocyjnej w Warszawie.

23 października (sobota) - dwie grupy o godz. 12:00 i 13:00.

Monika Kozub - głucha od urodzenia. Absolwentka Liceum Plastycznego w Krakowie. Absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, studiów podyplomowych Polski Język Migowy (UW Warszawa) oraz Surdopedagogiki (KIRE Kraków). Wiceprezes zarządu Instytutu Historii Głuchych „Surdus Historicus”. Specjalistka od grafiki, montażu filmu i animacji. Aktywnie promuje kulturę i historię Głuchych. Mama Teodora i Tamary.

Więcej o wydarzeniu i zapisach tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

Data wydarzenia

początek wydarzenia23-10-2021 12:00 koniec wydarzenia23-10-2021 14:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Warszawa

Organizatorzy

Galeria Promocyjna

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.