Wydarzenia

Kultura dla wszystkich. Konferencja o dostępności/ PJM i transkrypcja .

Data publikacji: 29-11-2021

Fundacja Katarynka zaprasza na trzecią edycję konferencji „Kultura dla wszystkich”.

W tym roku konferencja po raz kolejny odbędzie się online. Transmisja z tłumaczem PJM i transkrypcją na żywo będzie dostępna na Facebooku.

Konferencja poświęcona jest szeroko rozumianej dostępności kultury. Tematem przewodnim są dobre praktyki w pracy koordynatora dostępności i dostosowywanie instytucji do ustaw dostępnościowych.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, edukatorów muzealnych, animatorów kultury, przedstawicieli samorządów oraz przedstawicieli środowiska osób z niepełnosprawnościami. Organizujesz dostępne wydarzenie? Dostosowujesz swoją instytucję do wymogów ustaw o dostępności? Tworzysz przestrzeń bez barier? Podziel się z nami swoją historią!

Więcej informacji nt wydarzenia tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia03-12-2021 10:00 koniec wydarzenia03-12-2021 13:00

Rodzaj eventu

konferencja

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Fundacja Katarynka

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.