Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Kultura dla wszystkich. Konferencja o dostępności/ PJM i transkrypcja .

Data publikacji: 29-11-2021

Fundacja Katarynka zaprasza na trzecią edycję konferencji „Kultura dla wszystkich”.

W tym roku konferencja po raz kolejny odbędzie się online. Transmisja z tłumaczem PJM i transkrypcją na żywo będzie dostępna na Facebooku.

Konferencja poświęcona jest szeroko rozumianej dostępności kultury. Tematem przewodnim są dobre praktyki w pracy koordynatora dostępności i dostosowywanie instytucji do ustaw dostępnościowych.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, edukatorów muzealnych, animatorów kultury, przedstawicieli samorządów oraz przedstawicieli środowiska osób z niepełnosprawnościami. Organizujesz dostępne wydarzenie? Dostosowujesz swoją instytucję do wymogów ustaw o dostępności? Tworzysz przestrzeń bez barier? Podziel się z nami swoją historią!

Więcej informacji nt wydarzenia tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia03-12-2021 10:00 koniec wydarzenia03-12-2021 13:00

Rodzaj eventu

konferencja

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Fundacja Katarynka

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.