Wydarzenia

Magdalena Pieczonka – PREMIERA ONLINE / PJM .

Data publikacji: 05-09-2022

empik i Wydawnictwo BeYa zapraszają na na spotkanie z cyklu Premiera online, naszą gościnią będzie Magdalena Pieczonka autorka książki „#LIKEASTAR. Make-up by Magdalena Pieczonka” (Wydawnictwo BeYA). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

Makijaż prosto z Instagrama, YouTube'a, TikToka! Magda Pieczonka, najbardziej znana i utytułowana polska makijażystka, do udziału w pracy nad drugą książką zaprosiła osoby z różnych sfer mediów społecznościowych - najpopularniejsze influencerki instagramowe, youtuberki i tiktokerki. 

KIEDY? 8 września (czwartek), godz. 18:00 -19:00
GDZIE? Wydarzenie online, dostępne na Facebook.com/empikcom

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie tłumaczone na PJM.

Więcej informacji na stronie.

Data wydarzenia

początek wydarzenia08-09-2022 18:00 koniec wydarzenia08-09-2022 19:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.