Wydarzenia

„Morze” Nowy Teatr w Warszawie // SPEKTAKL Z TŁUMACZENIEM NA PJM I AUDIODESKRYPCJĄ\ .

Data publikacji: 25-05-2021

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu w ramach 23. biennale Sztuki Dla Dziecka zaprasza na spektakl "Morze" Teatru Nowego w Warszawie.

Wydarzenie dedykowane jest najmłodszym odbiorcom. Odbędzie się 26 maja o 10:00.

Opis spektaklu

A co, jeśli Morze żyje? Jeśli ma uczucia i emocje? Co kryją głębiny i podwodne światy? O czym chcą nam opowiedzieć? Zanurkujmy w świat wyobraźni i dźwięków. Zanurzmy się w opowieść o zmiennych nastrojach wody, samotnych skałach i wrażliwych muszlach. Piosenki grane i śpiewane na żywo poprowadzą dzieci przez kolejne magiczne zakątki morskiej krainy. Kto wie, dokąd zawędrujemy? Co odkryjemy? Porzućmy przyziemne wyobrażenia i dajmy się ponieść na falach ku MORZU możliwości.

Wydarzenie online płatne (kup bilet).

Data wydarzenia

początek wydarzenia26-05-2021 10:00 koniec wydarzenia26-05-2021 10:40

Rodzaj eventu

dla dzieci teatr

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Płatność

Płatne

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.