Wydarzenia

NOWY ZŁOTY odsłona XIV – Planeta „Tajemnica świętego namiotu” .

Data publikacji: 27-07-2021

NOWY ZŁOTY i Galeria Labirynt zapraszają na kolejną odsłonę nieformalnej inicjatywy wystawienniczej NOWY ZŁOTY, która tymczasowo gości w OSA, czyli Otwartym Studio Antyfaszystowskim będącym częścią Galerii Labirynt, to wystawa Planety. Artystka została nominowana przez Weronikę Wysocką, w myśl funkcjonującej od 2019 roku formuły: artysta/artystka prezentujący w danym momencie pracę w ramach NOWEGO ZŁOTEGO wskazuje kolejny trzy nazwiska, a z nich zespół kuratorski wybiera jedno. Planeta wychodzi w swojej realizacji od doświadczeń wyniesionych z odosobnień w lesie. Są one dla niej okazją do obserwowania natury, jej różnorodności i mocy. Szczególną uwagę kieruję w stronę drzew – uznając je za członków kręgu, współtowarzyszy procesu, wsparcie i źródło energii. Tych właściwości poszukuje też wracając do miasta i właśnie w tych okolicznościach artystka natrafiła na topolę czarną (Populus Nigra) znajdującą się na trawniku Galerii Labirynt.

W dniu wernisażu, 30 lipca o godzinie 19:00, odbędzie się performans uhonorowania drzewa. W kolejnych tygodniach wystawy publiczność będzie mogła złożyć dary i intencje w Chramie Wolności.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

ul. ks. J. Popiełuszki 5 20-052 Lublin

Data wydarzenia

początek wydarzenia30-07-2021 19:00 koniec wydarzenia15-09-2021 21:00

Rodzaj eventu

wystawa

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Lublin

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1031. „Precjoza wrocławskich bractw strzeleckich” – oprowadzanie / tłum. PJM

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

25-03-2023 13:00

Koniec wydarzenia

25-03-2023 14:00

Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.

1030. Webinarium: Nawyki szczęśliwych ludzi – jak je wprowadzić do swojego życia? / PJM

Początek wydarzenia

23-03-2023 18:00

Koniec wydarzenia

23-03-2023 19:15

To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy: - jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu - technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki - błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków - fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.

© Udostępnij się. All right reserved.