Wydarzenia

Odkrycia Empiku – Muzyka – live z jurorami i nominowanymi. Mela Koteluk, Marcin Wojciechowski .

Data publikacji: 08-02-2022

Empik zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu „Odkrycia Empiku 2021”. Naszymi gośćmi będą Mela Koteluk i Marcin Wojciechowski - członkowie jury w kategorii Muzyka. Do spotkania dołączą także nominowani w tej kategorii twórcy: Luna, Ochman, Oxford Drama, Patrick the Pan oraz Szczyl.

Odkrycia Empiku to wyróżnienia dla zdolnych artystów, którzy w minionym roku szczególnie zaznaczyli swoją obecność w świecie literatury, muzyki i filmu, a ich fenomen doceniło eksperckie jury. Łączy ich odważna i oryginalna wizja artystyczna, zmieniająca optykę patrzenia na świat i wyznaczająca możliwe kierunki rozwoju rodzimej kultury.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia08-02-2022 18:00 koniec wydarzenia08-02-2022 19:00

Rodzaj eventu

muzyka Online

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Empik

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.