Wydarzenia

Oprowadzanie i warsztaty „Rzeźba – rysunek – rzeźba” / AD .

Data publikacji: 10-03-2022

Zamek Królewski na Wawelu zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach inspirowanych twórczością Andrzeja Radwańskiego oraz w oprowadzaniu z audiodeskrypcją. Uczestnicy poznają życiorys artysty, jego inspiracje oraz wybrane dzieła prezentowane na wystawie. W czasie warsztatów wykonają własne prace przestrzenne nawiązujące do poznanych wcześniej dzieł. Zajęcia będą dostosowane do potrzeb odbiorców z niepełnosprawnością wzroku. Zapraszamy wszystkich chętnych, również osoby widzące. Wydarzenie będzie prowadzić Maria Prawelska oraz
Katarzyna Bury - historyczka sztuki, muzealniczka, kuratorka wystaw. Na co dzień pracuje w Muzeum Krakowa. Od wielu lat zajmuje się dostępnością działań muzealnych, szczególnie dla osób z niepełnosprawnością wzroku. Autorka licznych audiodeskrypcji dzieł sztuki oraz wystaw muzealnych, a także scenariuszy warsztatów dla osób ze szczególnymi potrzebami.

KIEDY? 17 marca (czwartek) godz. 12:00
GDZIE? Zamek Królewski na Wawelu w Krakowie, spotkanie przy wejściu na wystawę

DOSTĘPNOŚĆ:
audiodeskrypcja
Potrzebę skorzystania z tłumaczenia na PJM prosimy zgłaszać do 3 dni przed wydarzeniem na adres: mprawelska@wawelzamek.pl
Materiały plastyczne zapewnia Muzeum.

Cena biletu to 10zł, zakup biletów możliwy w kasie oraz przez stronę.
Więcej informacji na stronie wydarzenia i organizatora.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Wawel 5, 31-001 Kraków

Data wydarzenia

początek wydarzenia17-03-2022 12:00 koniec wydarzenia17-03-2022 13:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Miasta

Kraków

Płatność

Płatne

Zobacz również

1031. „Precjoza wrocławskich bractw strzeleckich” – oprowadzanie / tłum. PJM

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

25-03-2023 13:00

Koniec wydarzenia

25-03-2023 14:00

Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.

1030. Webinarium: Nawyki szczęśliwych ludzi – jak je wprowadzić do swojego życia? / PJM

Początek wydarzenia

23-03-2023 18:00

Koniec wydarzenia

23-03-2023 19:15

To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy: - jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu - technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki - błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków - fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.

© Udostępnij się. All right reserved.