Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Oprowadzanie online w PJM po wystawie „Ziemia znów jest płaska” .

Data publikacji: 14-12-2021

Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza na kolejne oprowadzanie z cyklu „Migiem o sztuce”. Tym razem spotkanie poświęcimy wystawie "Ziemia znów jest płaska”. Oprowadzanie odbędzie się online za pośrednictwem platformy zoom.

Płaska ziemia – traktowana jako metafora, eksperyment myślowy i historyczny mit – staje się punktem wyjścia do refleksji na temat zmieniającej się roli nauki i komunikacji we współczesnym świecie. Wystawa oddaje głos artystkom i artystom, którzy w swojej praktyce analizują pozornie wykluczające się światopoglądy oraz ujawniają infrastruktury technologiczne, systemy polityczne i relacje społeczne wpływające na naszą wiedzę i interpretację rzeczywistości.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz zapisy tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia16-12-2021 17:17 koniec wydarzenia16-12-2021 19:17

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.