Wydarzenia

Oprowadzanie po Dzielnicy Czterech Wyznań / PJM .

Data publikacji: 03-08-2022

Gmina Wrocław - Wydział Promocji Miasta i Turystyki oraz Fundacja Katarynka zapraszają na spacer po Dzielnicy Czterech Wyznań. Dzielnica Czterech Wyznań to jedno z najbardziej znanych miejsc na mapie Wrocławia. Obszar ulokowany w jego ścisłym centrum, gdzie w bliskim sąsiedztwie znajdują się świątynie: katolicka, prawosławna, ewangelicka i żydowska. To również dawna dzielnica żydowska z pięknymi kamienicami i okazałym gmachem nowej giełdy.

Po Dzielnicy Czterech Wyznań oprowadzi Ewa Pluta – robotnica kultury, rzeczniczka prasowa Muzeum Miejskiego Wrocławia i kuratorka Przeglądu Sztuki SURVIVAL.

GDZIE? Zbiórka pod kościołem Ewangelickim Opatrzności Bożej przy ulicy Kazimierza Wielkiego 29.
KIEDY? 13 sierpnia (sobota), godz. 11:00 - 13:00

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie tłumaczone na PJM.

Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy: kontakt@fundacjakatarynka.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 211 301 lub 507 507 129.
Więcej informacji na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Kazimierza Wielkiego 29, 50-077 Wrocław

Data wydarzenia

początek wydarzenia13-08-2022 11:00 koniec wydarzenia13-08-2022 13:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Wrocław

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.