Wydarzenia

Oprowadzanie po wystawie Hybrid-in z tłumaczeniem na PJM .

Data publikacji: 12-11-2021

BWA Wrocław zaprasza na oprowadzanie po wystawie Hybrid-in w galerii BWA Wrocław Główny z tłumaczeniem na PJM.

Słowo HYBRYDA towarzyszy ludziom od bardzo dawna. Oznacza coś złożonego z różnych, często niepasujących do siebie części. Hybrydy takie jak Syrena czy legendarny Minotoaur spotykamy już w starożytnych mitach. Obecne są również w popkulturze pod postacią baśniowych stworzeń czy superbohaterów. Jednak dopiero w ostatnich latach słowo hybryda stało się wyjątkowo popularne. Mamy hybrydowe lakiery do paznokci, samochody, telefony, miasta a nawet system pracy i nauki. Każdego dnia na świecie powstają nowe hybrydy, niektóre potrzebne, inne zbędne czy nawet groźne. Na wystawie znalazły się prace artystyczne wykonane w różnych technikach przez artystów z Polski, Czech i Słowacji. Oprowadzanie będzie okazją żeby zastanowić się nad zagadnieniem HYBRYDY/ HYBRYDYZACJI i poznać sztukę współczesną niemal wszystkimi zmysłami.
– Ewa Pluta

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

zbiórka pod wejściem głównym do Dworca Głównego PKP od strony ulicy Piłsudskiego

Data wydarzenia

początek wydarzenia13-11-2021 12:00 koniec wydarzenia13-11-2021 13:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Wrocław

Organizatorzy

BWA Wrocław

Zobacz również

1155. Oprowadzania po wystawie „Odnalezione obrazy” / PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

18-02-2024 14:00

Koniec wydarzenia

18-02-2024 15:00

Wejdź do świata fotografii hrabiego Benedykta Henryka Tyszkiewicza. Poznaj jego dorobek artystyczny - unikatowe zdjęcia, przedstawiające barwne życie arystokracji oraz kulturę i obyczaje końca XIX wieku.

1154. Ruchome Centrum Kultury // warsztaty choreograficzne z Agatą Redlicką w języku polskim i PJM / PJM, pętla indukcyjna, słuchawki wyciszające

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

02-03-2024 12:00

Koniec wydarzenia

02-03-2024 13:30

Podczas zajęć skupimy się na pogłębionej obserwacji przestrzeni, rozwijaniu wyobraźni i świadomości ciała. W swobodnej atmosferze poszukamy odpowiedzi na pytania: *W jaki sposób doświadczamy otaczających nas obiektów *Czy możemy spojrzeć na przestrzeń inaczej niż na co dzień? *Jak architektura może nas zainspirować do ruchu?

© Udostępnij się. All right reserved.