Wydarzenia

Oprowadzanie po wystawie Hybrid-in z tłumaczeniem na PJM .

Data publikacji: 12-11-2021

BWA Wrocław zaprasza na oprowadzanie po wystawie Hybrid-in w galerii BWA Wrocław Główny z tłumaczeniem na PJM.

Słowo HYBRYDA towarzyszy ludziom od bardzo dawna. Oznacza coś złożonego z różnych, często niepasujących do siebie części. Hybrydy takie jak Syrena czy legendarny Minotoaur spotykamy już w starożytnych mitach. Obecne są również w popkulturze pod postacią baśniowych stworzeń czy superbohaterów. Jednak dopiero w ostatnich latach słowo hybryda stało się wyjątkowo popularne. Mamy hybrydowe lakiery do paznokci, samochody, telefony, miasta a nawet system pracy i nauki. Każdego dnia na świecie powstają nowe hybrydy, niektóre potrzebne, inne zbędne czy nawet groźne. Na wystawie znalazły się prace artystyczne wykonane w różnych technikach przez artystów z Polski, Czech i Słowacji. Oprowadzanie będzie okazją żeby zastanowić się nad zagadnieniem HYBRYDY/ HYBRYDYZACJI i poznać sztukę współczesną niemal wszystkimi zmysłami.
– Ewa Pluta

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

zbiórka pod wejściem głównym do Dworca Głównego PKP od strony ulicy Piłsudskiego

Data wydarzenia

początek wydarzenia13-11-2021 12:00 koniec wydarzenia13-11-2021 13:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Wrocław

Organizatorzy

BWA Wrocław

Zobacz również

1031. „Precjoza wrocławskich bractw strzeleckich” – oprowadzanie / tłum. PJM

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

25-03-2023 13:00

Koniec wydarzenia

25-03-2023 14:00

Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.

1030. Webinarium: Nawyki szczęśliwych ludzi – jak je wprowadzić do swojego życia? / PJM

Początek wydarzenia

23-03-2023 18:00

Koniec wydarzenia

23-03-2023 19:15

To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy: - jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu - technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki - błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków - fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.

© Udostępnij się. All right reserved.