Oprowadzanie po wystawie „Sztuka europejska XV–XX wieku” w ramach Światowego Dnia Wiedzy o Dostępności .
Data publikacji: 18-05-2022
Muzeum Narodowe we Wrocławiu przygotowało zajęcia w ramach Światowego Dnia Wiedzy o Dostępności. Jest to okazja, by podzielić się informacjami, w jaki sposób muzeum przybliża dzieła sztuki ze swojej kolekcji osobom z niepełnosprawnościami. W piątek 20 maja 2022 odbędą się oprowadzania i warsztaty zorganizowane przez edukatorów i edukatorki z Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Muzeum Etnograficznego oraz Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej.
Wydarzenie rozpoczyna się oprowadzaniem po stałej wystawie „Sztuka europejska XV–XX wieku”. Spotkanie prowadzić będzie Izabela Trembałowicz-Chęć.
KIEDY? 20 maja (piątek), godz. 11:00 GDZIE? Muzeum Narodowe we Wrocławiu, II piętro
DOSTĘPNOŚĆ: Spotkanie kierowane do młodzieży w spektrum autyzmu. Pytania o dostępność oraz formę danego wydarzenia można kierować do koordynatorki dostępności w MNWr Agaty Iżykowskiej-Uszczyk (e-mail: agata.izykowska@mnwr.pl, tel. 71 712 71 81).
Wstęp z biletem w cenie 3 zł, zapisy: edukacja@mnwr.pl lub 71 372 51 48. Więcej informacji na stronie wydarzenia.
Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.
To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy:
- jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu
- technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki
- błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków
- fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.
Serwis wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi, wyświetlania informacji, gromadzeniaanonimowych danych statystycznych oraz prowadzenia działań marketingowych opisanych w
Polityce Prywatności.
Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej.