Wydarzenia

Oprowadzanie „Wyczółkowski odnaleziony” / AD .

Data publikacji: 07-07-2022

Zamek Królewski na Wawelu zaprasza wszystkich chętnych, w szczególności osoby z niepełnosprawnościami wzroku, na oprowadzanie wzbogacone audiodeskrypcją i materiałami dotykowymi. W czasie spotkania przedstawione zostaną główne zagadnienia, na których została zbudowana narracja pokazu: straty wojenne i proces ich poszukiwania, kolekcja Leona Pinińskiego oraz jego działalność na rzecz Wawelu, wreszcie obecność Wawelu w twórczości Leona Wyczółkowskiego.

KIEDY? 14 lipca (czwartek), godz. 15:30-16:30
GDZIE? zbiórka przy wejściu na wystawę " Wyczółkowski odnaleziony"

DOSTĘPNOŚĆ:
Oprowadzanie z audiodeskrypcją.
Potrzebę skorzystania z tłumaczenia na PJM organizator prosi zgłaszać do 3 dni przed wydarzeniem na adres mprawelska@wawelzamek.pl.

Więcej informacji na stronie organizatora i wydarzenia.


🔸Odbiorcy: młodzież, dorośli

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Wawel 5, 31-001 Kraków

Data wydarzenia

początek wydarzenia14-07-2022 15:30 koniec wydarzenia14-07-2022 16:30

Miasta

Kraków

Płatność

Płatne

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.