Wydarzenia

Pokaz filmu „C’mon C’mon” w ramach „Rodzina kinomaniaków 2.0” / AD, napisy, pętla .

Data publikacji: 18-07-2022

Fundacja Kultury bez Barier i Kino Elektronik serdecznie zapraszają na pokaz filmu "C'mon C'mon" w ramach cyklu "Rodzina kinomaniaków 2.0". "Rodzina kinomaniaków 2.0" to bezpłatne seanse bez barier dla całych rodzin!

O FILMIE:
Kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa buduje mosty pomiędzy pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany. Phoenix wciela się w „C’mon C’mon” w nowojorskiego singla, uroczego, ciepłego dziennikarza, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffman), z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem (Woody Norman), Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał.

KIEDY? 28 lipca (czwartek), godz. 18:00
GDZIE? Kino Elektronik w Warszawie

DOSTĘPNOŚĆ:
Film wyświetlany z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Na sali jest dostępna pętla indukcyjna.

Wstęp na pokazy jest bezpłatny, na każdy pokaz obowiązuje rejestracja przez formularz: https://forms.gle/jiXJT4sWHRdJ6RX88
tel. / SMS: 793 996 475

Więcej informacji na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

gen. Józefa Zajączka 7, 01-518 Warszawa

Data wydarzenia

początek wydarzenia28-07-2022 18:00 koniec wydarzenia28-07-2022 20:00

Rodzaj eventu

kino

Miasta

Warszawa

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.