Wydarzenia

Pokaz filmu „C’mon C’mon”w ramach MFF Nowe Horyzonty / AD, napisy .

Data publikacji: 18-07-2022

Tym razem kino na świeżym powietrzu w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu Nowych Horyzontów! Fundacja KATARYNKA i Międzynarodowy Festiwal Nowe Horyzonty zapraszają na czarno-biały dramat i wielki powrót Mike’a Millsa (twórcy niezapomnianych „Debiutantów”), a także spektakularny powrót na ekrany Joaquina Phoenixa, który w „C’mon C’mon” zagrał swoją pierwszą rolę od czasów „Jokera”. Jego bohater – Johnny, dziennikarz radiowy – uczy się uważnie słuchać, budować trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i… przytulać.

O FILMIE:
Kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa buduje mosty pomiędzy pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany. Phoenix wciela się w „C’mon C’mon” w nowojorskiego singla, uroczego, ciepłego dziennikarza, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffman), z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem (Woody Norman), Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał.

KIEDY? 23 lipca (sobota), godz. 22:00
GDZIE? Wrocławski Rynek

DOSTĘPNOŚĆ:
Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja Katarynka zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.
Rezerwacja odbiorników przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 211 301 lub 507 507 129. Potrzebujesz asystenta, który pomoże ci dostać się z przystanku? Poinformuj o tym podczas rezerwacji. Na miejscu znajdziecie toaletę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Wstęp na seans jest darmowy.
Więcej informacji na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Rynek, 11-400 Wrocław

Data wydarzenia

początek wydarzenia23-07-2022 22:00 koniec wydarzenia24-07-2022 00:00

Miasta

Wrocław

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.