Wydarzenia

Przygoda z końmi – w PJM .

Data publikacji: 30-08-2021

Fundacja "Terapeuta Na 4 Łapach" zaprasza pełnoletnie osoby z niepełnosprawnością wzrokową i/lub słuchową mieszkające na terenie Wrocławia do wzięcia udziału w Przygodzie z końmi, która odbędzie się w terminie od 17 do 19 września 2021 r. 

W tym czasie przebywać będziemy na terenie Fundacji Czarodziejska Góra, która mieści się w Mniszkowie (koło Janowic Wielkich). W trakcie przygody zaproponujemy Wam różnorodne aktywności, które wykonamy wspólnie z końmi lub w ich towarzystwie. W trakcie wyjazdu stosować będziemy metodykę Adventure Therapy (tłum. Terapia poprzez przygodę). Osobom porozumiewającym się za pomocą języka migowego zapewniamy wsparcie tłumacza PJM.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Mniszków 31, Janowice Wielkie

Data wydarzenia

początek wydarzenia17-09-2021 12:00 koniec wydarzenia19-09-2021 19:00

Rodzaj eventu

inne wyjazd

Rodzaj udogodnienia

PJM

Miasta

Wrocław

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.