Wydarzenia

„Raz, dwa, trzy, rzeźba patrzy! Wystawa dla dzieci” – oprowadzanie po Wystawie dla dzieci Głuchych / PJM, doświadczenia sensoryczne .

Data publikacji: 20-09-2022

Muzeum Narodowe w Gdańsku zaprasza na oprowadzanie dla dzieci Głuchych po wystawie "Raz, dwa, trzy, rzeźba patrzy! Wystawa dla dzieci".

Na wystawę zapraszamy wszystkie dzieci! Na „Raz, dwa, trzy, rzeźba patrzy! Wystawa dla dzieci” przygotowaliśmy dla Was też zajęcia w Polskim Języku Migowym. W ich trakcie poznacie przestrzeń wystawy z wszystkimi atrakcjami, a pokazywane na niej rzeźby poczujecie dotykiem, wzrokiem i węchem.

Oprowadzanie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Prowadzenie: Joanna Olejnik

KIEDY? 24 września (sobota), godz. 11:00-12:30
GDZIE? Muzeum Narodowe w Gdańsku - Oddział "Zielona Brama" (ul. Długi Targ 24)

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie tłumaczone na PJM.

Więcej informacji na stronie. Zapisy - liczba miejsc ograniczona. Bilety w cenie wstępu na wystawę.
Źródło grafiki: materiał organizatora

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.