Wydarzenia

Rodzinne warsztaty szycia – Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie / PJM .

Data publikacji: 22-04-2022

Biblioteka na Poziomie zaprasza na rodzinne warsztaty szycia. Na spotkaniu będzie możliwość zaprojektowania i własnoręcznego wykonania własnych przytulanek.
Zajęcia poprowadzi Magdalena Denysiuk - krawcowa i technik technologii odzieży. Instruktorka, która techniki plastyczne i rzemiosło krawieckie wykorzystuje w animacji społeczno-kulturalnej, rozwijaniu kreatywności, wrażliwości estetycznej, odkrywaniu potencjału twórczego, doskonaleniu umiejętności manualnych, w czerpaniu siły jaką daje grupa i aktywność w czasie wolnym. Animatorka w Punkcie Kultury na Starych Bronowicach w Lublinie. Prowadzi zajęcia artystyczne i rękodzielnicze z dziećmi i młodzieżą. Koordynuje program i oprawę plastyczną Festiwalu Wszystkich Mieszkańców w Punkcie Kultury.

KIEDY? 30 kwietnia (sobota) godz. 10:30
GDZIE? Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy. Warsztaty będą odbywały się na parterze. W Bibliotece znajduje się toaleta dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Przed budynkiem znajdują się oznaczone miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.
Warsztaty dla dzieci od 6 roku życia.

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy na stronie.
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Sławin 20, 20-828 Lublin

Data wydarzenia

początek wydarzenia30-04-2022 10:30 koniec wydarzenia30-04-2022 12:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Lublin

Organizatorzy

Fundacja Inside Out

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.