Wydarzenia

Rodzinne warsztaty teatralne – Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie / tłum. PJM .

Data publikacji: 10-03-2022

Warsztaty teatralne dla rodzin prowadzone przez aktora pokażą Wam różnorodny świat teatru. Dzięki zabawom teatralnym wspólnie odkryją teatr lalek, cieni, czy ruchu.
Prowadzący warsztaty Adam Organista to aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Kietha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m. in. Kanady, Danii, USA (iO Chicago) Czech i Niemiec. Wykładowca w prywatnej szkole aktorskiej "Qurtyna". Współpracował m.in. z Orange, P&G - Procter and Gamble, Alianz, Liberty Direct, Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Teatrem Współczesnym w Krakowie, Kontekst HR. Współzałożyciel Fundacji Inside Out, inicjator i aktor Teatru Lukla. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie.

KIEDY? 26 marca (sobota) godz. 10:30
GDZIE? Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy. Warsztaty będą odbywały się na parterze. W Bibliotece znajduje się toaleta dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Przed budynkiem znajdują się oznaczone miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Udział jest BEZPŁATNY, możliwość zapisu na LISTĘ REZERWOWĄ na stronie.
Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Sławin 20, 20-828 Lublin

Data wydarzenia

początek wydarzenia26-03-2022 10:30 koniec wydarzenia26-03-2022 12:00

Rodzaj eventu

teatr warsztaty

Rodzaj udogodnienia

PJM

Miasta

Lublin

Organizatorzy

Fundacja Inside Out

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.