Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Samodzielność. Audiodeskrypcje polsko-rosyjskie 2021 .

Data publikacji: 19-10-2021

Fundacja Ari Ari zaprasza na spotkanie "Samodzielność. Audiodeskrypcje polsko-rosyjskie 2021".

Realizujemy spotkań polskiej i rosyjskiej młodzieży z niepełnosprawnościami pod hasłem: nasze przestrzeń codzienna i niecodzienna komunikacja.

Tematem przewodnim spotkań będzie wzajemne poznawanie i opisywanie swojej przestrzeni codziennej. Dla niewidomych i słabowidzących osób to ogromnie ważna, zasadnicza życiowo kwestia – poznać i przygotować przyjazną przestrzeń, bliską i daleką dla pełnego, codziennego i społecznego funkcjonowania.

Podczas spotkań będzie okazja poznać Polskę i Rosję, kulturę, języki, ale i wziąć udział w cyklu warsztatów audiodeskrypcji, echolokacji, orientacji w przestrzeni, także z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Zajęcia online są otwarte i na inne tematy, interesujące uczestników spotkań polsko-rosyjskich.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia16-10-2021 18:00 koniec wydarzenia30-10-2021 17:00

Rodzaj eventu

Online spotkanie

Organizatorzy

Fundacja Ari Ari

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.