Wydarzenia

Seans filmu „Vincent chce nad morze” online z audiodeskrypcją .

Data publikacji: 15-07-2021

Stowarzyszenie De Facto zaprasza na seans filmu "Vincent chce nad morze" z audiodeskrypcją, połączony wraz z dyskusją z krytykiem filmowym - Panem Arturem Zaborskim.

Seans odbędzie się 19 lipca o godzinie 19:00 online na www.portalfilmowy.defacto.org.pl/. Aby obejrzeć film konieczne jest założenie konta i rejestracja na portalu. W tym celu proszę pisać na zarzad@defacto.org.pl.

Film opowiada o losach Vincenta, cierpiącego na zespół Tourette'a. Chłopak zostaje po śmierci matki oddany do ośrodka. Wycieczka nad morze z poznanymi na miejscu przyjaciółmi okaże się dla niego terapeutyczna. 

Data wydarzenia

początek wydarzenia19-07-2021 19:00 koniec wydarzenia19-07-2021 21:30

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.