Wydarzenia

Slot Art Festiwal .

Data publikacji: 28-04-2021

Jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to dni wypełnione dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej – to wspólnie spędzony czas wyjęty spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.

Slot to szczelina w rutynie i schematach, którą wykuwamy wspólnymi siłami co roku na początku lipca, od niemal 30 lat. To efemeryczny prototyp idealnego miasteczka. Są w nim dzielnice mieszkaniowe i miejska łaźnia, kawiarnie i restauracje, sale koncertowe i kluby, jest uczelnia i przedszkole. A nawet teatr i trzy małe kina.

Data wydarzenia

początek wydarzenia06-07-2021 00:00 koniec wydarzenia10-07-2021 00:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Płatność

Płatne

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.