Warning: Undefined array key "event-infinite" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 11 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 11 Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Slot Art Festiwal .

Data publikacji: 28-04-2021

Jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to dni wypełnione dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej – to wspólnie spędzony czas wyjęty spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.

Slot to szczelina w rutynie i schematach, którą wykuwamy wspólnymi siłami co roku na początku lipca, od niemal 30 lat. To efemeryczny prototyp idealnego miasteczka. Są w nim dzielnice mieszkaniowe i miejska łaźnia, kawiarnie i restauracje, sale koncertowe i kluby, jest uczelnia i przedszkole. A nawet teatr i trzy małe kina.

Data wydarzenia

początek wydarzenia06-07-2021 00:00 koniec wydarzenia10-07-2021 00:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Płatność

Płatne

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.