Wydarzenia

Śnione w nocy w blasku dnia – integracyjne zajęcia rodzinne .

Data publikacji: 16-12-2021

Dzieci w MSN i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zapraszają na zimowe warsztaty inspirowane pracą Alicji Bielawskiej “Śnione w nocy w blasku dnia”.

Podczas warsztatów wykonamy mobile, czyli ruchome ozdoby. Może macie młodsze rodzeństwo? Czy nad jego łóżkiem wisi ruchoma zabawka? To też jest mobil! Mobile które my stworzymy, będzie można wykorzystać, żeby udekorować dom na zimę lub święta.

Inspiracją będą dla nas prace artystów i artystki. Przyjrzymy się wiszącej nad naszymi głowami instalacji Alicji Bielawskiej i obejrzymy zdjęcia mobili amerykańskiego rzeźbiarza Alexandra Caldera.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-390 Warszawa

Data wydarzenia

początek wydarzenia19-12-2021 10:00 koniec wydarzenia19-12-2021 11:00

Niepełnosprawność

spektrum autyzmu

Miasta

Warszawa

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.