Wydarzenia

„Sound of Metal” seans z audiodeskrypcją i napisami w Kinie Muza .

Data publikacji: 30-08-2021

Fundacja Mili Ludzie oraz Kino Muza w Poznaniu zapraszają na film "Sound of Metal" seans z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących.

„SOUND OF METAL” to film w reżyserii Dariusa Mardera, którzy otrzymał aż sześć nominacji do tegorocznych Oscarów (wygrana: Najlepszy dźwięk).

Zapraszamy na pokaz specjalny, który odbędzie się w Kinie Muza w Poznaniu. Seans zostanie wyświetlony z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących.
Pokaz odbywa się dzięki współpracy Kina Muza i Fundacji Mili Ludzie w ramach projektu „Kinoteatr Muzyczny - dostępny 2021", współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.
#poznanwspiera

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

ul. Święty Marcin 30, 61-805 Poznań

Data wydarzenia

początek wydarzenia31-08-2021 18:00 koniec wydarzenia31-08-2021 20:00

Rodzaj eventu

kino

Miasta

Poznań

Płatność

Płatne

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.