Wydarzenia

Spacer „Muzeum w centrum Warszawy” w ramach cyklu „Sztuka w całym spektrum” .

Data publikacji: 18-05-2022

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spacer śladem swoich lokalizacji. Oprowadzanie odbywa się w ramach cyklu “Sztuka w całym spektrum”. Rozbite na kilka siedzib Muzeum zajmuje samo centrum Warszawy. Organizator przybliży, w jakim kontekście architektonicznym się rozwijało i opowiemy o budynku, który powstaje na pl. Defilad. Od momentu powstania w 2005 roku Muzeum “żyje na walizkach” - co kilka lat zmienia lokalizację. Czekając na nowy budynek, działa rozbite na kilka siedzib. Pańska 3, pawilon “Emilia”, Pałac Kultury i Nauki, rondo de Gaulle’a - gdzie mieści się Muzeum? Jedno jest pewne. Choć obecnie wystawy organizuje w budynku nad Wisłą, Muzeum stale obecne jest w centrum Warszawy.

KIEDY? 24 maja (wtorek) godz. 17:00
GDZIE? Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (Muzeum na Pańskiej)

DOSTĘPNOŚĆ
Możliwość skorzystania z wolontariuszki w drodze do Muzeum i w trakcie wydarzenia.
Zapewnienie komfortowych warunków dla osób w spektrum autyzmu - omówienie planu i czasu zwiedzania, mała grupa do 10 osób.
Muzeum może udostępnić słuchawki wyciszające lub stopery. Chęć skorzystania z którejś opcji należy zgłosić minimum 1 dzień przed wydarzeniem. Kontakt do Muzeum: muzeumdostepne@artmuseum.pl i pod numerem 577 006 290.

Trasę spaceru można pobrać tutaj.
Więcej informacji na stronie organizatora i wydarzenia.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Pańska 3, 00-124 Warszawa

Data wydarzenia

początek wydarzenia24-05-2022 17:00 koniec wydarzenia24-05-2022 19:00

Niepełnosprawność

spektrum autyzmu

Miasta

Warszawa

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.