Wydarzenia

Spektakl „Od przodu i od tyłu” / AD, napisy .

Data publikacji: 29-04-2022

Teatr Lalek Rabcio w Rabce-Zdroju serdecznie zaprasza na wydarzenie Teatr na Święto Konstytucji 3 Maja, w ramach którego odbędzie się spektakl pt. „Od przodu i od tyłu” w wykonaniu Mateusza Nowaka z Lublina.

Sztuka w reżyserii Stanisława Miedziewskiego, powstała na podstawie książki Karola Zbyszewskiego pt. „Niemcewicz. Od przodu i tyłu”. Treść monodramu osnuta jest wokół życia Juliana Ursyna Niemcewicza ukazując Polskę w przededniu jej upadku, w czasach Sejmu Czteroletniego. Sztuka ostro przedstawia polityków ze zwalczających się obozów, duchowieństwo, wojsko, nie oszczędzając króla ani głównego bohatera, autora "Powrotu posła". Wszystko to, cały szereg postaci, odgrywa brawurowo jeden aktor, mając do dyspozycji tylko kostium…

KIEDY? 3 maja (wtorek), godz. 18:00
GDZIE? Teatr Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju

DOSTĘPNOŚĆ:
Spektakl będzie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Budynek teatru jest dostępny architektonicznie dla osób z dysfunkcją ruchu.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Wejściówki można odbierać w Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju, ul. Chopina 17, tel. 18 267 66 26 albo zarezerwować (także przez SMS) tel. 609 10 77 88.
Więcej informacji na stronie organizatora lub wydarzenia.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Władysława Orkana 3c, 34-700 Rabka-Zdrój

Data wydarzenia

początek wydarzenia03-05-2022 18:00 koniec wydarzenia03-05-2022 20:00

Rodzaj eventu

teatr

Organizatorzy

Teatr Lalek Rabcio

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.