Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Spektakl online Gabinet. Teatr Młyn w Warszawie .

Data publikacji: 26-05-2021

Teatr Młyn w Warszawie zaprasza na spektakl online pod tytułem Gabinet z napisami dla niesłyszących. Nagranie spektaklu będzie można zobaczyć na profilu YouTube Teatru od 28 maja o 21:00. Spektakl będzie dostępny do 29 maja do końca dnia.
Wydarzenie jest darmowe, więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora.

Opis spektaklu

Ona – trzydziestoparoletnia, sfrustrowana współczesna matka–Polka (Paulina Holtz), która mimo wysiłków nie radzi sobie z natłokiem obowiązków. I on – zapracowany lekarz – katolik-rozwodnik (Rafał Kosecki), który pod maską cynizmu ukrywa niepewność i rozczarowanie.

I oto nagle, przypadkiem, utykają razem w ortopedycznym gabinecie. Na chwilę zatrzymuje się codzienny bieg wydarzeń. Ta dziwna noc tworzy wyrwę w rzeczywistości.

Data wydarzenia

początek wydarzenia28-05-2021 21:00 koniec wydarzenia29-05-2021 23:59

Rodzaj eventu

Online teatr

Rodzaj udogodnienia

NAPISY DLA NIESŁYSZĄCYCH

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.