Wydarzenia

Spotkanie online dla dzieci z Anną Onichimowską – z tłumaczeniem na PJM .

Data publikacji: 10-05-2021

Biblioteka Publiczna w Łodzi zaprasza na spotkanie online dla dzieci z Anną Onichimowską, autorką książek wydanych przez Wydawnictwo Literatura, m.in.

•„Dzień Czekolady”
•„Duch Maciek detektywem”
•„Duch starej kamienicy”
•„Najwyższa góra świata”.Spotkanie odbędzie się 11 maja 2021 roku o godz. 10.00.

Spotkanie poprowadzi Karolina Kurkowska, moderatorka DKK działającego przy MBP w Sieradzu. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Anna Onichimowska jest autorką ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, licznych słuchowisk radiowych, sztuk teatralnych i scenariuszy filmowych. Zadebiutowała w 1980 roku zbiorem wierszy dla dzieci "Gdybym miał konia". Otrzymała także wiele prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora.

Data wydarzenia

początek wydarzenia11-05-2021 10:00 koniec wydarzenia11-05-2021 11:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Łódź

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.