Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Spotkanie online z zespołem Unmute .

Data publikacji: 03-02-2022

Polski Związek Głuchych zaprasza na spotkanie z zespołem Unmute "Halo, czy mnie słychać" kandydatem na reprezentanta Polski w konkursie Eurowizja 2022.

Piosenka „Głośniej niż decybele” promująca skład, została przetłumaczona na polski język migowy. Zaś teledysk do niej opublikowany we wrześniu 2021 r., spotkał się z ogromnym entuzjazmem, a teraz walczy o głosy publiczności, by móc wystąpić na tegorocznej Eurowizji w Turynie.
A tak członkowie zespołu Unmute mówią o sobie: „Jesteśmy Głusi, ale kochamy muzykę, tak samo, jak osoby słyszące. Nie będziemy już cicho, bo chcemy głośno i wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w popkulturze. To nasz głos w tej sprawie i nasz pierwszy krok, by zmienić status quo.”

Link do spotkania online tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia06-02-2022 17:00 koniec wydarzenia06-02-2022 19:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.