Wydarzenia

Spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem z tłumaczeniem na PJM .

Data publikacji: 14-05-2021

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza na spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem.

Jacek Hugo-Bader - reporter, który od trzydziestu lat opisuje upadek imperium sowieckiego. Bierze się tylko za to, co sobie sam wymyśli i zorganizuje, i zawsze jakoś udaje mu się, żeby jego marzenia nie pozostały marzeniami.
Od trzynastu lat marzył o szamańskim temacie – ale się go bał. Przeczytajcie jego reportaż, a dowiecie się czego było się bać. To najbardziej niezwykła podróż w jego życiu. A żeby niezwykła była do samego końca, Hugo-Bader swoją książkę wydał zupełnie sam. Nie licząc błogosławieństwa szamanki Ałtany, szamanów Ondara, Kułana i Andrieja Pawłowa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Piastowska 18-19-20, 45-081 Opole

Data wydarzenia

początek wydarzenia17-05-2021 17:00 koniec wydarzenia17-05-2021 19:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi

Miasta

Opole

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.