Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Undefined array key "textarea_5rf345qkdp7" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14
Wydarzenia

Sylwia Chutnik – PREMIERA ONLINE / PJM .

Data publikacji: 09-08-2022

Empik GO, Wydawnictwo Znak i empik zapraszają na spotkanie z cyklu „PREMIERA ONLINE”.
Gościnią będzie Sylwia Chutnik, autorka książki „Tyłem do kierunku jazdy” (Wydawnictwo Znak Literanova).
Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Powieść Sylwii Chutnik „Tyłem do kierunku jazdy” to przewrotna, zabawna i dająca nadzieję opowieść o przebojowej Staśce, która pokochała pięknego Rumuna, i o Magdzie, dziewczynie po przejściach. O babci i wnuczce, które łączy to, co najważniejsze – potrzeba wolności i życia pełną piersią. Zawsze tyłem do kierunku jazdy.

KIEDY? 11 sierpnia (czwartek), godz. 18:00
GDZIE? Wydarzenie online. Transmisja spotkania dostępna na Facebook.com/empikcom.

Dostępność:
Spotkanie tłumaczone na PJM.

Więcej informacji na stronie.

Data wydarzenia

początek wydarzenia11-08-2022 18:00 koniec wydarzenia11-08-2022 19:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.