Wydarzenia

Sztuka dostępna w MOCAKu – spotkania o dostępności w Muzeum .

Data publikacji: 12-05-2021

Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK zaprasza na otwarte spotkania o dostępności. Najbliższe spotkanie odbędzie się 5 czerwca w Muzeum od 12:00 do 14:00

W trakcie spotkania będą Państwo mogli zapoznać się z tyflografikami i opracowaniami dotykowymi dzieł z muzealnej Kolekcji. W przestrzeni ekspozycyjnej zostanie utworzone stanowisko, gdzie odbiorcy będą mogli odsłuchać audiodeskrypcję. Będzie także okazja porozmawiać ze specjalistkami z dziedziny dostępności. Chętni mogą także zwiedzać wystawy Kolekcji z wykorzystaniem materiałów dostosowanych dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Aby wziąć udział w spotkaniu o dostępności, trzeba kupić bilet do muzeum. Serdecznie polecamy nie tylko osobom z niepełnosprawnością wzroku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków

Data wydarzenia

początek wydarzenia05-06-2021 12:00 koniec wydarzenia05-06-2021 14:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Miasta

Kraków

Organizatorzy

MOCAK

Płatność

Płatne

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.