Wydarzenia

Tandem sportu i sztuki vol. 2 .

Data publikacji: 31-08-2021

Fundacja Pełni Kultury, Z Zurich Foundation oraz Fundacja im. Bronisława Chromego zapraszają na kolejną edycję wydarzenia pod nazwą „Tandem sportu i sztuki”!

Tym razem do naszej ulubionej aktywności, jaką jest jazda na tandemach, dodajemy warsztaty fotograficzne pod hasłem „Emocje w fotografii”. Kamil Bańkowski wprowadzi nas w tajniki fotografowania i bazowania na emocjach.

Fotografia to nie tylko prosty obraz - to są emocje zapisane w ułamku sekundy. Emocje, które zostają na zawsze... Dlatego tak ważną sprawą jest umiejętność odpowiedniego ich uchwycenia. Na warsztatach fotograficznych nauczymy się, jak wydobywać emocje osoby fotografowanej oraz jak samemu pozować do zdjęć.

Więcej informacji o zapisach i wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Autorska Galeria im. Bronisława Chromego przy ul. Krańcowej 9 w Krakowie

Data wydarzenia

początek wydarzenia22-09-2021 16:00 koniec wydarzenia22-09-2021 19:00

Miasta

Kraków

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Adapter – Kino Bez Barier. „Niebezpieczni dżentelmeni” z audiodeskrypcją i napisami / AD, napisy

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-02-2023 16:00

Koniec wydarzenia

12-02-2023 18:00

Nieznane oblicze słynnych i kultowych postaci oraz piętrowa zagadka kryminalna i niepowtarzalna atmosfera Zakopanego. „Niebezpieczni Dżentelmeni” to iskrzący dowcipem i tętniący akcją komediowy kryminał, w którym równie ważne jak to „kto zabił?”, jest pytanie „kogo zabito?”

Sztuka w całym spektrum I Edward Krasiński / dla osób w spektrum autyzmu, możliwość asysty

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

01-02-2023 17:00

Koniec wydarzenia

01-02-2023 18:30

Edward Krasiński jest jednym z najbardziej uznanych polskich artystów drugiej połowy XX wieku. Zasłynął m.in. z oklejania różnych elementów przestrzeni niebieską linią taśmy klejącej. Podczas spotkania spróbujemy zrozumieć, dlaczego to robił i dlaczego jego działania uważamy za sztukę.

© Udostępnij się. All right reserved.