Na deskach Teatru Słowackiego, obok naszych aktorów, staną osoby g/Głuche i wspólnie zabiorą nas w podróż po prozie poetyckiej Krystyny Miłobędzkiej. Świat tej wspaniałej awangardowej poetki będziemy odkrywać za pomocą poezji języka migowego oraz różnych możliwości narracji miganych (VV, ABC, 123). Twórcyspróbują za pomocą tłumaczenia cieniowego i piosenek w języku migowym na nowo zinterpretować teksty Miłobędzkiej i na nowo wejść do jej poetyckiej rzeczywistości, by na oczach widzów skonstruować świat na nowo.
Aktorzy Teatru Słowackiego i osoby g/Głuche na scenie staną się konstruktorami Nowego Świata i za pomocą poezji i prozy poetyckiej wrócą do czasów, sprzed słownego świata, sprzed momentu kiedy zapisaliśmy i zagadaliśmy świat, odbierając mu jego dziewiczość, tajemniczość oraz niezwykłość.
Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.
To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy:
- jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu
- technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki
- błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków
- fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.
Serwis wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi, wyświetlania informacji, gromadzeniaanonimowych danych statystycznych oraz prowadzenia działań marketingowych opisanych w
Polityce Prywatności.
Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej.