Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Undefined array key "textarea_5rf345qkdp7" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14
Wydarzenia

Teatr Rozrywka. Spektakl online z audiodeskrypcją „Historia filozofii po góralsku” .

Data publikacji: 12-05-2021

Teatr Rozrywka zaprasza na dostępny spektakl teatralny online "Historia filozofii po góralsku".

Opowiadana przez ks. prof. Józefa Tischnera cała filozofia presokratyjska i klasyczna filozofia grecka była przed laty prawdziwym bestsellerem. Felietony o kolejnych góralach z Podhala, takich jak Stasek Nędza z Pardałówki (dla niepoznaki zwany Talesem z Miletu), który z nudów wynalazł myślenie, skrzą się inteligentnym dowcipem wysokiej klasy.

Dodajmy do tego dodać zgrabną adaptację, bajkową scenografię, dowcipny ruch sceniczny i oryginalną muzykę. Otrzymamy urokliwie, pełne śmiechu, ale i zadumy przedstawienie. To historia filozofii inna niż się spodziewacie!

Aby obejrzeć spektakl, trzeba kupić dostęp w cenie 10 zł.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora.

Data wydarzenia

początek wydarzenia01-01-2021 00:00 koniec wydarzenia31-12-2021 00:00

Rodzaj eventu

teatr

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Niepełnosprawność

niepełnosprawność wzroku

Organizatorzy

Teatr Rozrywki

Płatność

Płatne

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.