Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Time to act – Czas działać .

Data publikacji: 30-11-2021

British Council zaprasza na premierę przełomowego raportu Time to Act badającego dostępność sztuki dla osób niepełnosprawnych.

Czas działać: Jak brak wiedzy w sektorze kultury tworzy bariery dla niepełnosprawnych artystów i odbiorców to wyjątkowe, nowe badanie, którego autorem jest On the Move, Cultural Mobility Network. Raport obejmuje 42 kraje i bada bariery, jakie napotykają osoby z niepełnosprawnością w dostępie do sztuki.

Raport jest przełomowy – dostarcza pierwszych ponadnarodowych dowodów na to, że brak wiedzy w głównym nurcie kultury jest kluczową barierą uniemożliwiającą artystom i przedstawicielom sztuki z niepełnosprawnością równy udział w kulturze europejskiej.

Raport został zamówiony przez British Council w kontekście projektu Europe Beyond Access, zostanie opublikowany 3 grudnia, w Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia03-12-2021 10:30 koniec wydarzenia03-12-2021 12:30

Rodzaj eventu

Online raport

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

British Council

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.