Wydarzenia

TO DZIAŁA! CYKL WARSZTATÓW INTEGRACYJNYCH W KROŚNIE .

Data publikacji: 04-08-2021

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza do udziału w wyjątkowym i potrzebnym projekcie „To działa! Cykl warsztatów integracyjnych”.

Taniec dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, muzyka i śpiew dla osób niesłyszących i niemówiących, sztuki wizualne dla osób niewidzących, teatr i animacja dla tych, którzy w najśmielszych swoich wizjach nie widzieli siebie na scenie. Spotkania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla tych, którzy w kulturze są obecni i dla tych, którzy swoje miejsce w niej dopiero znajdą.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 oraz II Liceum Ogólnokształcące imienia Konstytucji 3 Maja, ul. Kisielewskiego 18, Krosno, województwo podkarpackie

Termin: od lipca do grudnia 2021

Wstęp: warsztaty bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Zapisy oraz dodatkowe informacje:

Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora, oraz pod telefonem: 13 43 218 98

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Krosno, ul Kolejowa 1

Data wydarzenia

początek wydarzenia09-07-2021 00:00 koniec wydarzenia10-12-2021 22:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Miasta

Krosno

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.